Bilişim 23 KASIM 2012 / 12:51

Dünyanın en ünlü hikayecileri Pazarlama Zirvesi'ne geliyor

Her yıl binlerce pazarlama profesyonelini bir araya getiren "Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi", dünyaca ünlü isimleri 5-6 Aralık'ta İstanbul'da buluşturuyor. Her büyük markanın bir hikaye anlattığı fikrinden yola çıkılarak bu yıl, "Sizin Hikayeniz Ne?" teması üzerine kurulan Pazarlama Zirvesi'nde, katılımcılar dünyanın en iyi hikayecilerinden, en büyük markaların arkasındaki hikayeleri dinleme fırsatı bulacak.

Ünlü fütürist Mike Walsh, Tweet modelinin yaratıcısı Claire Diaz Ortiz, kitapları 30 dile çevrilen ünlü yazar Jean-Christophe Grangé, Gladiator filminin yazarı William Nicholson gibi isimler Pazarlama Zirvesi'nin konukları arasında yer alacak.

MCT Danışmanlık tarafından düzenlenen Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi'nin 13'üncüsü 5 - 6 Aralık tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilecek. Her yıl farklı bir temayla katılımcılarını karşılayan Pazarlama Zirvesi'nin bu yılki teması "Sizin hikayeniz ne?" olacak.

Her büyük markanın bir hikayesi var

Her büyük markanın bir hikaye anlattığı fikrinden yola çıkılarak belirlenen tema ile katılımcılar, pazarlamada yeniliklere yön veren uzmanlardan, yazarlara, ünlü yönetim otoritelerinden, danışmanlara kadar uzanan geniş bir gruptan dünyanın en iyi markalarının arkasındaki hikayeleri dinleme fırsatı bulacak.

Abdi İbrahim ve Vodafone'un ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek zirvede; ünlü fütürist Mike Walsh, Twitter Kurumsal Sosyal İnovasyon Yöneticisi ve Tweet modelinin yaratıcısı Claire Diaz Ortiz, Kızıl Nehirler ve Taş Meclisi gibi kitaplara imza atan ünlü yazar Jean-Christophe Grangé, Gladyatör filminin yazarı William Nicholson, Business 2.0 tarafından dünyayı değiştirecek 11 şirketten biri olarak seçilen Zopa'nın kurucusu James Alexander, "Story Wars" kitabının yazarı Jonah Sachs gibi isimler 2 gün boyunca katılımcılarla deneyimlerini ve ilham veren öykülerini paylaşacak.

Ünlü marka stratejisti Peter Economides'in başkanlığını yürüteceği Pazarlama Zirvesi'nde 5 ana oturum ve onlarca paralel oturum ile farklı sahnelerde; hikayeciliğin hikayesini anlatılacak.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiyi pazarlamazirvesi.com adresinde bulabilirsiniz.

Peter Economides ile gerçekleştirdiğimiz röportajın detaylarını gün içinde sizlerle paylaşacağız.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun