Bilişim 02 TEMMUZ 2012 / 16:26

DSL fiyatları ucuzluyor

İnternet yüzde 15 ucuzlayacak

Türk Telekom’un fiber ağlardaki gelişim nedeniyle BTK’ya yaptığı başvuru sonucunda toptan seviyede DSL internet tarifelerinde yaklaşık yüzde 15 indirim gerçekleşecek.Son dönemde fiber ağların hızla artması nedeniyle DSL satışını hızlandırmak isteyen Türk Telekom, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na tarife değişikliği için teklifte bulundu.

Kabul edilen teklif sayesinde abonelere doğrudan yüzde 15’lik indirim gerçekleşmesi bekleniyor. Türk Telekom internet sağlayıcısı olduğu için bu indirimle birlikte Koçnet ya da diğer sağlayıcılar da daha uygun fiyatlarla yüksek hızlı internet hizmeti verebilecek.

Yapılan indirimin ardından DSL kullanımının ülke genelinde artması bekleniyor.
YORUMLAR
Mustafa 02 TEMMUZ 2012 / 16:54 0 0
Pahalı Internet kullanıyorduk ucuzlaması iyi olur birde hizmetteki kota bazı müşterileri rahatsız ediyor. Mobil sınırsız alternatifler de piyasayi zorluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun