Bilişim 28 OCAK 2016 / 13:14

DSDER'de yeni dönem başlıyor

DSDER yeni yönetimi belli oldu.

Dijital Sistem Geliştiricileri Derneği’nin 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Üyeler tek listeyle girilen seçimde yeni yöneticilerini seçti. Yeni seçilen yönetim kurulu aralarında görev dağılımı yaparak Kaan Akın’ı başkanlığa, Kerem Köfteoğlu’nu genel sekreterliğe ve Gül Gürer Alimgil’i de sayman olarak belirledi.

Yeni yönetim, ilk hedef olarak üye sayısını arttırmaya odaklanacağını belirtiyor. Yeni yönetim diğer hedefleri ise şöyle özetliyor: "Yurtdışında aynı alanlarda faaliyet gösteren dernek ve kurumlar tespit edilerek onlarla işbirliği yapılacak, gerekiyorsa bizden birilerinin bunlara üye olması sağlanacak."
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun