Bilişim 25 TEMMUZ 2014 / 14:50

Desire 516 ve Desire 616 artık piyasada

HTC, geliştirdiği çift SIM kartlı ve ekonomik giriş seviyesi modelleri Desire 516 ve Desire 616 ile iş ve eğlence dünyasını birleştiren bir inovasyon oluşturdu.

HTC, birden fazla cep telefonu numarasına sahip kullanıcılar için tasarlanan iki yeni giriş seviyesi telefonunu satışa sundu. HTC Desire 516 ve Desire 616 sahip oldukları 5 inç ekranları ve çift SIM destekli güçlü işlemcileri ile iş ve özel yaşama ait görüşmeleri, e-postaları, mesajları ve diğer verileri yönetebilmek amacıyla iki farklı SIM kartlı ayrı telefonlar taşıma gerekliliğini bitiriyor.

Akıllı Cep telefona sahip olanların çoğu, iş ve özel numaralar farklı birden fazla cep telefonunu yanlarında taşımak zorunda kalıyor. HTC de bu soruna çözüm adı altında, iki SIM kartıyla aynı anda işlem yapabilen, iş ve özel yaşamı tek mobil cihazla yönetebilen g, Desire 516 ve Desire 616 akıllı telefonları geliştirdi.

Kamera için de geçerli

Hem fotoğraf çekmek isteyenler, hem de müşterileriyle görüntülü görüşme yapmak isteyenler için akıllı cep telefonlarının kaliteli görüntüleme yeteneğine de sahip olması bir zorunluluk olarak gözüküyor. HTC’nin çift SIM kart teknolojisine ve 4 çekirdekli 1.4Ghz işlemciye sahip modeli Desire 516, 5MP arka ve 2MP ön kameraları, 8 çekirdekli 1.7Ghz işlemciye sahip Desire 616’da ise Full HD (1080p) video kaydedebilen 8MP çözünürlüklü bir arka kameranın ile beraber, 720p video çekebilme özelliğine sahip 2MP çözünürlüklü bir ön kamera barındırıyor.

Telefonları ile daha fazlasını yapmak isteyen kullanıcılar, HTC Desire 616 aynı zamanda HTC One serisinde de bulunan HTC özelliklerine sahip. HTC BlinkFeed, anında en son haberlere ulaşabilmeyi sağlamak için, flaş haberleri ve sosyal ağ güncellemelerini sürekli, tek bir görsel akış bünyesinde oluşturuyor. HTC Video Önizleme özelliği ise, fotoğraf ve video görüntülerinin yanı sıra kişiye özel tercihlerle kurgulanmış kolaj içinde bir araya getirme imkanı sağlıyor.

Yeni HTC Desire 516 Türkiye’de HTC satış noktalarında satışa sunuldu, Desire 616 ise Ağustos ayından itibaren HTC satış noktalarından alınabilecek.

 

 

 

 
ETİKETLER : çift SIM htc
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun