Bilişim 16 MART 2016 / 16:53

Deloitte 2016 için yol haritasını çıkardı

Deloitte, teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinin geleceğine ışık tutan TMT 2016 raporunu yayınladı.

Teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerine yön veren “Deloitte TMT Öngörüleri 2016” raporu yayınlandı. Deloitte TMT Lideri Tolga Yaveroğlu ve Deloitte Kanada TMT Direktörü Duncan Stewart'ın hazır bulunduğu etkinlikte TMT sektörlerini ilerleyen süreçte nelerin beklediğine ışık tutuldu. 

Deloitte Values House'da düzenlenen etkinlikte "Deloitte TMT Öngörüleri 2016" konulu bir sunum gerçekleştiren Deloitte Kanada TMT Direktörü Duncan Stewart, teknolojinin gerek iş dünyası, gerekse de sosyal yaşam üzerindeki etkisinin artacağını ifade etti. 

Yazılım şirketlerinin yeni nesil ürünlerine "makine öğrenimi" gibi araçları entegre etmeye başladığına dikkat çeken Stewart, 2016 yılında şirketlerin yeni nesil ürünlerinde makine öğreniminin yanı sıra doğal dil işleme ya da konuşma tanıma gibi bilişsel teknolojileri de kullanmalarını öngörüyor. 

Mobil taraftadaki hareketliliğin sürmesi beklenirken, özellikle akıllı telefon tarafındaki hızlı dönüşümün yeni pazarların oluşmasına önayak olacaüın ifade ediliyor. 
ETİKETLER : deloitte
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun