Bilişim 05 MAYIS 2011 / 11:18

David Beckham bundan sonra golleri Samsung için atacak

Dünyanın en ünlü fubolcularından biri olan David Beckham, Londra 2012 Olimpiyatları için Samsung’un dünya çapındaki marka elçisi oldu. Olimpiyat Oyunları’nın resmi Kablosuz İletişim Ortağı Samsung, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları için David Beckham ile özel bir anlaşma imzaladı. David Beckham, marka elçiliğine, yapılacak çalışmalarla hızlı bir şekilde başlayacak ve Londra 2012 Olimpiyatları’nda Samsung’un Olimpiyat Global Ortaklığı çalışmalarında farkındalık yaratmak için ana rolü üstlenecek.

Söz konusu iş birliği, David Beckham’ın Samsung’un 2012 pazarlama iletişimi çalışmaları kapsamında, reklam, halkla ilişkiler gibi çeşitli çalışmalarda yer almasıyla başlayacak.

Anlaşmayla ilgili olarak Beckham, “Benim doğduğum yer olan Londra’ya Olimpik Oyunlar’ı getiren bir ekibin parçası olduğum için gurur duyuyorum.  Samsung ile birlikte, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nı daha da fazla insanın bu büyük etkinlikten zevk alması ve çok daha fazla insan ile bu heyecanı paylaşabilmesini sağlamak için birlikte çalışacağız” dedi.

Birliktelik spor bilincine katkıda bulunacak

Resmi imza töreni sırasında Samsung’un Spor Pazarlama Başkan Yardımcısı & Müdürü Gyehyun Kwon, Samsung ve David Beckham’ın daha fazla insanı ve genci spor yapmaya yönlendirmek için bir dizi ortak değere sahip olduklarını ve bu ortak değerlerin David Beckham ile işbirliği yapılmasının en önemli nedeni olduğunu belirtti.

Kwon sözlerine şöyle devam etti; “Spor insanlara ulaşmak ve insanları bir araya getirmek için eşsiz bir güç. Samsung’un 2012 pazarlama faaliyetlerinin başında gençlerle güçlü bir bağ kurmak var. Beckham ise dünyanın çeşitli yerlerinde gençlere yardım etmek ve hayatlarından zevk almaları için birçok girişimde bulundu. Bu nedenle, bizim Olimpik Oyun izleyici kitlesini genişletme ve dünyanın önde gelen akıllı mobil teknoloji kullanımı sayesinde bu deneyimi yaygınlaştırma amacımızı destekleyecek doğru isim. David Beckham Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nın profilini yükseltmeye yardımcı olacak ve birçok kişiyi oyunları izlemek ya da katılmak için çekecek, dünya çapında ünlü ve spor dünyası için ikon olarak tanımlanacabilecek bir isim. Bizler bu yeni iş birliği için iş ortaklarımız, tüketiciler ve Olimpiyat Oyunları fan’ları adına çok heyecanlıyız. Londra 2012 süresince ve 2012 yılı sonuna kadar gerçekleştireceğimiz çalışmalar için şimdiden sabırsızlanıyoruz.”

David Beckham’ın Londra’da kurulacak Olimpiyat Park’ına sadece bir durak ötede olan Leytonstone’da doğmuş olması, Londra 2012 oyunları marka elçiliği misyonu için de ideal bir bağlantı noktası oluşturuyor.

 
ETİKETLER : david beckham samsung
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun