Bilişim 19 TEMMUZ 2012 / 14:53

Datateknik Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koç yaşamını yitirdi

Sistem entegratörü Datateknik’in yönetim kurulu başkanı olan Sait Koç, New York’ta geçirdiği kalp krizi nedeniyle aramızdan ayrıldı.Türkiye’nin önemli sistem entegratörlerinden Datateknik’in Yönetim Kurulu Başkanı Sait Koç, geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. Sait Koç’un cenazesi yarın Türkiye’ye getirilecek.

1989 kurulan Datateknik'te kamu, savunma sanayi ve güvenlik, telekomünikasyon, eğitim, ulaştırma, finans, medya, inşaat ve özel sektör alanında birçok projeye imza atan Koç, bir dönem Meteksan Bilişim ve Metropol’de de görev almıştı. Henüz 40 yaşında olan Sait Koç, Bilsoft, Mobilera ve Atılım şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi görevlerini üstlenmişti.

Sait Koç’un ailesi başta olmak üzere, tüm bilişim sektörüne sabırlar dileriz.
YORUMLAR
20 TEMMUZ 2012 / 16:22 0 0
Yanlış bilgi veriyorsunuz. Sait Koç Datateknik'in kurucusu değil. Şirketi 2 yıl önce satın aldılar. Oysa haberde de yer aldığı gibi şirket 1989 yılında kuruldu.

Sait beye Allah rahmet eylesin.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun