Bilişim 07 MART 2011 / 17:46

DataStar, Haier monitörlerin satışına başlıyor

Haier’in Türkiye distribütörü DataStar, dizüstü bilgisayarlardan sonra Haier monitörleri de Türkiye pazarına sunuyor. Geçtiğimiz yıl Haier’in Türkiye distribütörü olan ve Haier markalı dizüstü bilgisayarları Türkiye pazarına sunan DataStar, Türkiye'deki Haier ürün gamını genişletmek üzere Haier monitörlerin de satışına başladığını duyurdu. İlk aşamada 18.5 inç geniş ekran Haier LCD monitörü pazara sunan DataStar, monitör seçeneklerini zaman içinde artırmayı planlıyor.

DataStar Ürün Müdürü Atilla Dandiboz, Haier’in beyaz eşyadan bilgisayara, televizyondan klimaya kadar çok geniş ürün yelpazesi olan, büyük bir üretici olduğunu vurgulayarak, DataStar olarak Haier’in tüm bilgi teknolojisi ürünlerinin Türkiye distribütörü olduklarını belirtiyor. Dandiboz, “Bu yıl Haier’in diğer BT ürünlerini de tüketicilerin beğenisine sunmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda dizüstü bilgisayarların ardından ilk olarak monitörlerin satışına başlıyoruz” dedi.DataStar’ın satışına başladığı Haier HL-1850W, 18,5 inç boyutunda ve geniş ekran özellikli bir LCD monitör. 1366 × 768 çözünürlüğe ve 5 milisaniye tepkime süresine sahip olan ürün, 16.7 milyon renk desteği sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun