Bilişim 03 TEMMUZ 2013 / 16:16

Datacore'a CommVault'dan ödül

Datacore, akıllı veri yönetimi çözümlerinin teslim edilmesinde gösterdiği başarı sebebiyle CommVault'un 'EMEA Bölgesi - Yılın Yükselen Yıldız İş Ortağı' ödülünü kazandı.Veri depolama ve iş sürekliliği çözümleri sağlayıcısı Datacore Bilgi Sistemleri, bu yıl ikincisi düzenlenen CommVault’un Dünya Çapındaki  PartnerAdvantage Ödüllerinde kendilerine AODA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesi için 'Yılın Yükselen Yıldız İş Ortağı' ödülünü verdiğini duyurdu. CommVault'un 'Akıllı Veri Yönetimi' vizyonunu paylaşan Datacore, kurumların bu hedefi gerçekleştirmelerine yardım etmedeki başarısı ve göstermeye devam ettiği büyük potansiyelin tanınmasıyla bu ödüle layık görüldü.

PartnerAdvantage Ödülleri, CommVault tarafından 9 Mayıs 2013 tarihinde Miami'de düzenlenen, şirketin dünya çapında satış başlatma etkinliğinde dağıtıldı. CommVault, kanal ortaklarını müşteriler için veri ve bilgi yönetimini modernleştirmede, iş hedeflerinin aşmada ve CommVault  Simpana  yazılımı ile ilgili üstün satış, hizmet ve destek sağlamadaki başarılarından dolayı onurlandırdı.

Ödül gecesine katılan Datacore Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Serdar Özçelik: "Başarı tek taraflı bir oyun değil. Doğru pazar algısı, adanma ve sıkı çalışma, mantık ile birleştiğinde başarının elde edilmesi kaçınılmazdır. Türkiye'de ısrarla bizimle çalışmaya devam eden CommVault ekibine teşekkür ederiz" dedi.