Bilişim 27 KASIM 2015 / 11:04

Dassault Systèmes yeni ürün yelpazesini CES'te sergileyecek

3DEXPERIENCE Şirketi Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE evrenini 6-9 Ocak 2016 tarihinde Las Vegas Neveda'da düzenlenecek olan CES Fuarı'nda sergileyeceğini duyurdu.

Sands Expo salonunda 3D Baskı Pazarında yer alan Dassault Systèmes fuar alanı, içinde bulunduğumuz deneyim çağında “Hayal Et, Yarat, Yaşa” teması çevresinde oluşturulan etkileşimli bir yolculuğa katılma fırsatı verecek. Bu fuar pavyonunun üç alanında ziyaretçiler, şirketin 3DEXPERIENCE platformunun tüketici deneyimleri oluşturmak için günümüzün en yenilikçi düşünüş, tasarım ve mühendislik şekillerine nasıl biçim verdiğini görecekler.

“Hayal Et” alanında ziyaretçiler, fikirleri taslak haline getirerek hayata geçiren bir HTC sanal gerçeklik setiyle desteklenen 3D uygulamasını tecrübe edecekler. Ardından, fikir oluşturmadan tasarıma, satışa ve pazarlamaya kadar ürün gelişiminin tüm adımlarına yayılan gösterimler aracılığıyla şirketlerin nasıl ürün yarattığını keşfedecekler. Son olarak ziyaretçiler, insanların evlerini kişiselleştirmelerinden 3D teknolojileriyle alışveriş yapmalarına ve geleceğin şehirlerinde gezinmeye kadar 3D deneyimini nasıl yaşadığını ve tükettiğini görecekler.

Otomobiller, sağlık hizmetleri, akıllı telefonlar, dronlar, 3D baskı, Nesnelerin İnterneti ve diğer segmentler birbirine geçerek tüketici deneyiminde devrim yaratan özgün yüksek teknolojili konseptler sağlamakta. Ürünlere güç veren yarı iletkenlerden giyilebilir cihazlara ve ulaşım, doğa bilimleri veya inşaat için özelleştirilmiş elektroniklere kadar teknoloji trendlerindeki hızlı değişiklikler ve yeni ürün lansmanlarının sıklığı, yeni kategoriler oluşturmak ve bunlara hızlıca uyum sağlamak için güçlü tasarım, mühendislik ve üretim uygulamaları gerektiriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun