Bilişim 26 EYLÜL 2012 / 15:18

Cisco Expo 2012 9 Ekim'de başlıyor

Cisco Expo 2012 9 Ekim'de Ankara'da

Bu yıl ilk kez Ankara'da düzenlenecek olan Cisco Expo 2012 katılımcılarına, ülkenin, devlet kurumlarının ve iş dünyasının verimliliğini ve başarısını artıracak nitelikle dönüşüm imkanı sağlayacak. 9-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinliğe 2 binden fazla katılımcının iştirak etmesi beklenirken, katılımcılar son ve en yenilikçi teknoloji trendlerini deneyimleme imkanı yakalayabilecekler. Bunun yanı sıra etkinlikte, dünyadan ve Türkiye’den uzmanları ile küresel mega trendlerin ekonomik ve toplumsal etkileri, yenilikçilik ve teknoloji mimarileri gibi çeşitli konulara da değinilecek.

Etkinlik hakkında konuşan Cisco Türkiye Genel Müdürü Ümit Cinali, dünyada ve Türkiye’de bir gelenek haline gelen Cisco Expo’nun ilk kez Ankara’da gerçekleşecek olmasının kendileri için özel bir anlam ifade ettiğini belirtti. Cinali, Ankara’nın Türkiye’nin kalbi olduğunun ve ülkenin dönüşümünün buradan başlayacağına inandıklarını dile getirirken, gerçekleştirecekleri etkinlikle birlikte hem kamudan hem de özel sektörden paydaşları bir araya getirerek yeni teknolojileri ve çözümleri sunmak ve pazarın büyümesine katkıda bulunmak istediklerinin altını çizdi. Türkiye’de şirket olarak eko-sistemlerinde 10 bin kişiye istihdam sağladıklarını vurgularken, Türkiye’nin içeride ve Orta Doğu’da pazar yaratmasını sağlamanın kendileri için büyük önem taşıdığını sözlerine ekledi.

Etkinlik 9-10 Ekim tarihlerinde Congresium Ankara’da gerçekleşecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun