Bilişim 25 KASIM 2014 / 10:43

Cisco Connect Türkiye için geri sayım başladı

“Yarın Burada Başlıyor” temalı Cisco Connect Türkiye 2014, 11 Aralık 2014 Perşembe günü Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. 

Yaklaşık 1500 önemli teknik ve ticari karar verici, müşteri, medya ve sektör uzmanı, kamu ve özel kuruluş temsilcisini, işlerini başarıya götürecek olan teknoloji trendleri, çözümleri ve yenilikleri ile buluşturacak. Etkinlik, sektör temsilcilerini biraraya getirirken, bilgi teknolojileri dünyasındaki son gelişmelerle ilgili bilgi alışverişinde bulunmaları ve kuruluşların iş verimliliği ve yatırım kararlarında daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olacak öngörüleri kazanması için imkan sunuyor olacak.

Bu yılki etkinlikte Cisco’nun global ağından çok değerli üst düzey yöneticiler yapacakları konuşma ve sunumlarla katılımcılara önemli gelecek vizyonları aktaracaklar. Gary Moore, Cisco Başkan & Operasyondan Sorumlu Yönetici (COO); Cenk Kıvılcım, Cisco Türkiye Genel Müdürü ve Den Sullivan, Gelişmekte olan ülkelerden sorumlu Mimari Bölüm Başkanı’ndan oluşan ana konuşmacıların ana odak noktası “Her Şeyin İnterneti”nin bilişim teknolojileri alanının yanı sıra Türkiye’de yaşayan halkın ve işletmelerin günlük hayatlarına getireceği değişimleri neler olacağını kapsayacak.Cisco Türkiye Genel Müdürü Cenk Kıvılcım konuyu şu şekilde değerlendirdi:

“Bir kez daha Türkiye’de Cisco Connect’e ev sahipliği yapıyor olmanın, Cisco için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Dünyanın geri kalanının oldığu gibi, Türkiye de Her Şeyin Interneti’nin sosyal altyapıdan, ulaşıma, kamu hizmetlerinden sağlık ve eğitime kadar günlük yaşamın her alanına faydalı değişimler getireceği bir dönemin eşiğinde yer alıyor. Bu yılın ajandası ve yaratacağı işbirliği imkanlarının fikir önderliği, teknoloji mimarisi ve sadece Türkiye’de değil tüm Orta Doğu Bölgesi’ndeki mevcut ve gelecekteki bilişim teknolojileri alanına hitap etmede inovasyonun rolünün ortaya konmasına gerçek bir platform sağlayacağına güvenimiz sonsuz. Cisco Connect 2014, ayrıca, Türkiye’deki bilişim teknolojileri profesyonellerinin biraraya gelmesi, ilişkilerini güçlendirmeleri ve önemli müşteri ve iş ortakları ile buluşmaları için de büyük fırsatlar sunacak.”

Cisco Connect Türkiye 2014’un katılımcıları, geleceğin şekillenmesinde önemli rol oynayan orta ve büyük ölçekli işletmeler, yerel ve merkezi yönetim organları, servis sağlayıcılar, karar vericiler, ağ yöneticileri, ağ mimarlarından oluşacak. Geniş bir yelpazedeki bu katılım, Cisco Connect Türkiye’nin önde gelen iş ve teknik platform bilişim ve iletişim uzmanlarının Türkiye’de sürdürülebilir bilişim teknolojileri sanayii oluşturmak için bir araya getirmekte ne kadar önemli bir yeri olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Cisco Connect Türkiye 2014’e bu adres üzerinden kayıt olabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun