Bilişim 24 HAZİRAN 2016 / 15:54

CIO Vizyon Toplantıları için geri sayım başladı

Türkiye Bilişim Derneği’nin gelenekselleşen "CIO Vizyon Toplantıları"21 Temmuz Perşembe günü Bilişim Zirvesi Etkinlik şirketi tarafından gerçekleştirilecek.

Dijital dönüşüm bir kere uygulanan bir proje ya da yatırım değil, sürekli yenilenen ve gelişen bir teknoloji reaksiyonu halini almıştır. Ortaya çıkan yeni iş yapma biçimleri ve teknolojiden yararlanma şekilleri ile daha da hızlı bir dijital dönüşüm döngüsü oluşmaktadır. Bu döngüye ayak uyduramayan firmalar pek çok yeniliğe geç kalmış olacaklar.

Bulut hizmetlerini ve artan ihtiyaç eğilimlerini değerlendirerek iş modelinin bir parçası haline getiren kurumlar rekabette bir adım öne geçtiğini anladı ve yatırımlarını bu doğrultuda şekillendirmeye başladı. Kısa sürede olgunlaşan ve hızla talep gören bulut piyasası hızla büyüyor. Bu pastadan pay alarak piyasanın ülkemizdeki gelişimine katkı sağlamak isteyen BT şirketleri “Bulut Servisleri” üzerine yoğunlaştı.

Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin CIO'larının bir araya getirildiği yarım günlük toplantı organizasyonu CIO Vizyon Toplantıları’nın altıncısı bu yıl  "Dijital Dönüşüm ve Bulut Stratejileri" temasıyla gerçekleşecek. Bilişim Zirvesi Etkinlik şirketi tarafından düzenlenecek olan etkinlik için geri sayım başladı.

Oldukça yoğun bir gündeme sahip olacak etkinliğin gündem maddeleri şu şekilde;

-Buluttaki Büyük Veri: Güçlerin Birleşimi
-Sosyal Medya Verisini Yönetmek ve Anlamak
-Dijital dönüşüm eğilimleri
-İş modellerini yeniden tasarlamak
-Bilgi yönetiminden süreç optimizasyonuna dijital dönüşüm
-Dijital dönüşümü gerçekleştirmek ve sürekli kılmak için ne gerekiyor?
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun