Bilişim 05 EKİM 2012 / 16:29

CEO Club toplantısında bankacılık sektörü mercek altındaydı

CEO Club toplantısında bankacılık sektörü

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda ve IBM’in etkinlik sponsorluğunda hayata geçirilen CEO Club toplantıları, ‘’Bankacılar Zirvesi’’ paneli kapsamında Türkiye iş ve finans dünyasının liderlerini ağırladı. Hyatt Regency İstanbul Hotel’de düzenlenen panelde, Türkiye ekonomisinin güçlü büyümesi ışığında bankacılık ve finans sektörünün geleceği masaya yatırıldı.

Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray’ın açılış konuşmalarıyla başlayan “Bankacılar Zirvesi” temalı panel, IBM Global İş Hizmetleri Ülke Yöneticisi Tansu Yeğen’in “Bağlantılı Ekonomide Liderlik” başlıklı konuşmasıyla devam etti.

Rauf Ateş’in moderatörlüğünde düzenlenen panelde Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Varol Civil ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın gibi Türkiye’nin önde gelen bankalarının genel müdürleri konuşmacı olarak yer aldı.

End of story.