Bilişim 25 KASIM 2014 / 15:50

Cardtek eğitimlerle iş verimliliğini artırıyor

Cardtek Group, ödeme sistemleri alanında geliştirdiği yeni teknolojilerden doğan bilgi birikimini Cardtek Academy şirketi ile çalışanlarının yanı sıra, müşterilerine de sunuyor.

Cardtek Academy uzman kadrosuyla, yeni teknolojiler doğrultusunda çalışanlara, bankalara, iş ortaklarına, üniversiteler işbirliğiyle öğrencilere, özel ve resmi kurumlara eğitimler düzenliyor. Ayrıca organize edilen Q4 etkinlikleriyle ödeme sektörünü bilgilendirerek farkındalık yaratılıyor. Cardtek Academy, sektördeki son yeniliklerin ve teknolojilerin işleyişini detaylarıyla anlatarak, eğitim alan herkesin birer uzman haline gelmesini sağlıyor.

Eğitim içerikleri, sürekli değişen ve gelişen ödeme sistemleri teknolojisine bağlı olarak güncelleniyor, kurumların talep ve ihtiyaçları doğrultusunda da özel içeriklerle hazırlanabiliyor. Eğitim alıp seviyeleri başarıyla tamamlayan katılımcılar, katılım belgesi almaya hak kazanıyor, eğitimler workshop ve demolarla destekleniyor.Cardtek Academy Genel Müdür Yardımcısı Aytekin Güzeliş eğitim çalışmalarıyla ilgili olarak, sektörün ilgisinden memnun olduklarını belirtiyor ve şöyle ekliyor:

“30’dan fazla ülkede bankalara, telekom firmalarına, perakende sektörüne, kamuya ve üreticilere çözümler sunan grubumuzun sahadan edindiği bu tecrübe ve bilgi birikimini gerek grup içi ve gerekse de grup dışı firmalarla paylaşmasının sektöre ciddi anlamda fayda sağladığını düşünüyorum.”

Cardtek Academy eğitimlerini alan çalışanlar, AR-GE safhasına dahil olmadıkları ürünler ve işleyiş konusunda da bilgi sahibi olarak, sadece kendi yaptıkları işi değil, bütünü görme imkanını yakalıyorlar. Böylelikle, kendi projelerini yürütürken de, bu projenin bütünün işleyişine sağlayacağı faydayı tahmin edip daha verimli hale geliyorlar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun