Bilişim 02 ŞUBAT 2015 / 11:31

Cambium Networks’ün yeni hizmeti

Cambium Networks tarafından kurulan ve kablosuz geniş bant uygulayıcılarına hizmet edecek forum altyapısı kullanıma sunuldu.Cambium Networks gerçekleştirdiği yeni proje kapsamında kurduğu topluluk forumu ile soruların sorulduğu, cevapların alındığı ve uygulayıcıların hikayeleriyle birlikte okuyucuların bilgilendirdiği “Community” bölümünü kullanıcılarına tanıtan firma, bunun sonucunda kablosuz geniş bant uygulayıcılarının işleriyle ilgili daha fazla bilgi bulmasına yardımcı olabilecek.


Cambium Networks CEO’su Atul Bhatnagar konu hakkında yaptığı açıklamada,"Son üç yılda ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetler konusunda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler çok olumlu ve bunu bir adım öt”eye taşımak istedik. Herkese açık bir forum altyapısı kurarak bilgiye erişimi kolaylaştırmak istiyoruz. Bu forum ile birlikte müşterilerimizle daha güçlü bağlar kurarak ürünlerimizin neler yapabildiğini daha iyi gösterebileceğimizi umuyoruz" ifadelerini kullandı.

Cambium Networks ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturan Net Vizyon firmasının Genel Müdürü Salim Akdaş, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Cambium Networks tarafından oluşturulan forum özellikle kablosuz geniş bant konusunda bir bilgi bankası olacak. Bu konuda şimdiye kadar yapılmış böyle kapsamlı bir çalışma yok ve bu bilgi bankası sayesinde yaşanacak sorunlar en aza indirgenebilecek. Türkiye’de Cambium Networks kullanıcılarının sayısı hızla artıyor önümüzdeki günlerde forum dilleri arasına Türkçe’yi de ekleyebiliriz” dedi.

Söz konusu forum dört ana konu üzerine odaklanmış durumda.

1-)Forum: Sorun ve potansiyel çözümlerin paylaşıldığı alan.

2-)Bilgi Bankası: Çeşitli ürün ve konulardaki bilgilerin paylaşıldığı alan.

3-)Fikirler: İyileştirilmesi için bilgi alışverişinin olduğu alan.

4-)Sizden Gelenler: Yapılan projeler ve Cambium Networks ağları hakkında fotoğraf ve bilgilerin bulunduğu alan.

Forum içeriği İngilizce, Arapça, Çince, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dillerinde destek verirken, bu diller arasında otomatik tercümeyi gerçekleştirebiliyor.

 
ETİKETLER : Cambium Networks
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun