Bilişim 17 ŞUBAT 2012 / 14:57

Büyük düşünenler 20 Mart'ta İstanbul'da buluşuyor

NetApp İnovasyon Zirvesi 2012 “Büyük Düşünenler Buluşuyor” teması ile 20 Mart 2012’de Swissotel’de gerçekleşecek.Veri depolama ve veri yönetimi çözümleri sunan NetApp, Türkiye’de bu yıl ikincisini düzenleyeceği NetApp İnovasyon Zirvesi ile bilişim sektörünün liderlerini bir araya getirecek.

NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, geçen sene düzenlenen zirvede, sektörde güçlü bir bilgi platformu oluşmasına zemin hazırladıklarına değindi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Bu yıl ’Büyük Düşünenler Buluşuyor’ teması çerçevesinde gerçekleştireceğimiz zirve, yine önemli konu ve konuşmacılarıyla sektörün bugününe ve geleceğine ışık tutmayı amaçlıyor.”

Büyük Veri ve Bulut Bilişim kavramları masaya yatırılacak

Yumrukçallı, “Sektörümüz açısından son derece önemli bir süreçten geçiyoruz. Son dönemde hayatımıza giren Büyük Veri ve Bulut Bilişim gibi kavramlar karşısında BT liderlerinin vereceği kararlar sadece bu günkü rekabet yapımızı etkilemekle kalmayıp, işletmelerde uzun soluklu başarıyı da getirecek. Bu piyasada farklı düşünüp, doğru tercih yapanlar kazanacak” sözlerini kaydetti.

Veri depolamanın BT pazarı içinde hâlihazırda büyük bir paya sahip olduğunu vurgulayan Yumrukçallı, “IDC’ye göre veri depolama kapasitelerinde Türkiye’de 2013 yılının sonuna kadar her yıl ortalama yüzde 40’lık bir büyüme bekleniyor. Özellikle Büyük Veri ve Bulut Bilişim çevresinde oluşan bu büyüme trendi, bizim de “Büyük” kavramı etrafında bir araya gelmemize ve zirvenin temasını 'Büyük Düşünenler Buluşuyor' olarak şekillendirmemize ışık tuttu” dedi.

NetApp İnovasyon Zirvesi 2012 “Büyük Düşünenler Buluşuyor” etkinliği 20 Mart 2012 tarihinde Swissotel’de gerçekleştirilecek ve katılım ücretsiz olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun