Bilişim 24 MAYIS 2013 / 09:34

BTvizyon toplantıları Gaziantep ile devam ediyor

Kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları BTvizyon Toplantıları’nın üçüncüsü Kayseri’de düzenlenecek.2002 yılından bu yana düzenlenen ve kurumların vizyonlarını,teknolojik çözümlerini, seçkin katılımcılar ile bir araya gelerek paylaştıkları, tartıştıkları ve geliştirdikleri BTvizyon Toplantıları’nın bu yılki üçüncü buluşması 28 Mayıs 2013 Salı günü Gaziantep Tuğcan Hotel’de gerçekleşecek.

Bu yıl “işletmemde nasıl verimli ve karlı bir iş modeli oluşturabilirim, çalışma ve üretim anlayışımı nasıl yenileyebilirim, üretim, dağıtım ve yönetim süreçlerimi nasıl daha iyi yönetebilirim, müşterilerimi ve çalışanlarımı nasıl memnun edebilirim?” konuları üzerinde yoğunlaşacak BTvizyon Toplantıları sabah oturumlarının ardından iki ayrı salonda devam edecek paralel oturumlardan oluşacak.

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Şube Müdürü Adnan Selçuk Eringöz ve İnterpromedya Yürütme Kurulu Başkanı Şafak Alpay’ın açılış sunumlarının ardından katılımcılar paralel oturumlar için iki ayrı salonda seçtikleri konularla ilgili sunumları dinleyebilecekler.

Paralel oturumlar tüm gün sürecek

İlk salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; GlassHouse Teknik Danışmanı Hakan Dinçel, Cyberoam Ülke Müdürü Emre Aktaş, Zebra Technologies Türkiye, İş Geliştirme Müdürü Mehmet Erkal, TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, Symantec Kıdemli Danışmanı Koray Alkan ve Aptec Kıdemli Teknoloji Danışmanı Feyza Kavala yer alacak.

İkinci salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; Aktek Uzman Sistem Mühendisi Ahmet Çağrı Arıkan, VMWare Türkiye Teknik Danışmanı Serdar Arıcan, Veeam Türkiye Teknik Danışmanı Murat Açıncı, Qlikview Satış ve İŞ Ortağı Yöneticisi Can Doğu, IBM PureFlex Teknik Danışmanı Cem Arslan, Dell Veri Depolama İş Geliştirme Müdürü Şükrü Ergür, KOSGEB Gaziantep Hizmet Merkezi Müdürü Gökhan Doğan sunum yapacak.

YORUMLAR
Bayram Düz 27 MAYIS 2013 / 13:15 0 0
BT toplantılarına istanbul'da hiç katılmadım katılmak istiyorum.
Saygılarımızla;
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun