Bilişim 01 ARALIK 2011 / 11:27

BTnet.com.tr ve Microsoft Türkiye'den bedava Nokia E6 kazanma şansı devam ediyor!

Bedava Nokia E6 kazanma şansı devam ediyor!

BTnet.com.tr ve Microsoft Türkiye işbirliğiyle 3 adet Nokia E6 kazanma şansınız devam ediyor! Başvurular için son tarih 5 Aralık! (Not: Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz)BTnet.com.tr, Microsoft Türkiye ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde okurlarına muhteşem bir fırsat sunuyor.

Microsoft'un 6-7 Aralık tarihleri arasında gerçekleştireceği SharePoint Summit İstanbul etkinliğine kaydınızı yaptırdıysanız, etkinliğe kayıt olduğunuzda size verilen onay kodunu aşağıdaki form üzerinden bizimle paylaşarak 3 adet Nokia E6 cep telefonundan birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.

SharePoint Summit İstanbul etkinliğine kayıt olan ve aşağıdaki form üzerinden isim, e-posta adresi ve kayıt onay kodunu bizimle paylaşan 15, 75 ve 150. sıradaki şansı okurlarımız, SharePoint'in yeteneklerini mobil ortamda deneyebilecekleri Nokia E6 cep telefonunun sahibi olacak.

Sıralama formların bize ulaştığı sıra üzerinden gerçekleştirilecek ve sıralamada yalnızca geçerli katılım kodları dikkate alınacaktır. Her katılımcı yalnızca bir adet kodla kampanyaya katılabilir ve her bir kod sıralamada yalnızca bir kez yer alabilir. Aynı kodun birden çok kez gönderilmesi durumunda ilk gönderim sırası dikkate alınacaktır.

Nokia E6 kazananlar 5 Aralık 2011 Pazartesi günü BTnet.com.tr günlük bültende açıklanacak ve kazananlarla formda paylaştıkları e-posta adresi üzerinden iletişime geçilecektir.

Ödüller, SharePoint Summit İstanbul etkinliğinde yer alacak olan İnterpromedya standında talihlilere teslim edilecektir.

SharePoint Summit İstanbul hakkında daha detaylı bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz.

Detaylı program ve kayıt için SharePoint Summit İstanbul web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Kampanyamızdan SharePoint Summit İstanbul davetiyesi kazananlar belli oldu!

• Taner Altınova  - TÜBİTAK
• Yusuf Ünal - Levent Kimya A.Ş.
• Özhan Bayram - Sütaş A.Ş.
• Ferhan Tekin - Boydak Holdings A.Ş.
• Mustafa Gemici - Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
• Ergun Gülemek - Hiperaktif Dot Com Agency
• Hüseyin Özcan - Armada Bilgisayar
• Buğra Balkaç - Migros T.A.Ş.
• Jesus Perez – Unialta
• Ersen Sevinç - PETLAS A.Ş.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun