Bilişim 08 MAYIS 2012 / 18:14

BTnet.com.tr takipçileri virüslerden korunuyor!

BTnet.com.tr takipçileri virüslerden korunuyor!

ESET ile BTnet.com.tr’nin gerçekleştirdiği kampanya tüm hızıyla devam ediyor. BTnet.com.tr’nin Facebook takipçisi olanlar bir yıllık NOD32 Antivirüs lisansı kazanıyor.Kampanyamız çerçevesinde, Facebook sayfamızı beğenen ve Facebook yorum kutusuna yorum bırakan her gün 3 okurumuza, 70 TL değerinde ESET NOD32 Antivirüs lisansı hediye ediyoruz.

Kurallarımız çok basit:

1. BTnet.com.tr Facebook sayfamızı beğenin.

2. Kampanya sayfamızın altındaki Facebook yorum kutusuna kampanyamıza katılmak istediğinizi yazın.

Hepsi bu kadar.

Günün şanslı isimlerinden olmanız durumunda, antivirüs lisans kodunu alabilmek için e-posta adresinizi haber@btnet.com.tr adresine iletmeniz gerekiyor. E-posta adresinize lisans kodunu ESET tarafından gönderilecek. Kampanyamız, elimizdeki lisans sayısıyla sınırlıdır. Katılmak ve kazanmak için acele edin!

8 Mayıs gününün bir yıllık antivirüs kazanan talihlileri şu şekilde oluştu:

Senas Sevcan

Rutkay Demir

Uğur Tufan

7 Mayıs Kazananları:

Damla Yiğit

Korel Bostancı

Cenkhan Fenerci

4 Mayıs Kazananları:

Erman Urel

Kahraman Sarı

Selen Yüzok

Önemli Not: Kazanan takipçilerimizin e-posta adreslerini haber@btnet.com.tr adresine bildirmelerini rica ediyoruz. Antivirüs lisansları bu adreslere ESET tarafından gönderilecektir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun