Bilişim 01 OCAK 2013 / 11:34

BTnet.com.tr'den hepinize mutlu yıllar

Tüm okurlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yeni yıl dileriz. "The world is built for last" diye bir cümle okumuştuk bir zamanlar. Uzayda yavaşça salınan, ev dediğimiz bu dev kaya yığınını yok etmenin aslında ne kadar zor olduğundan bahseden bir makalenin başlangıcında geçiyordu. "Bilim kurgu kitaplarına, macera filmlerine, çılgın profesörlere aldanmayın. Dünyayı yok etmek sandığınızdan çok daha zor" diye de devam ediyordu.

Gerçekten de dünyanın sonunu getirmek için taştan bir tekerlek üzerine kazınmış eski bir takvimden çok daha fazlası gerekiyor. Yine de geçtiğimiz yılı Maya'ların yeniden hatırlandığı ve Şirince'nin meşhur olduğu bir yıl olarak not alacağız kendi adımıza.

Her neyse, geçtiğimiz yıl yeni yıl sitemizde yayınladığımız yeni yıl mesajında şunları söylemişiz:
"Eğer 2012 son yılımız olacaksa, bu yılı öyle bir yaşayalım ki son yılımız olduğuna değsin.

2012 son yılımız olmayacaksa, bu yılı öyle bir yaşayın ki 2013'ten daha fazlasını isteyecek yüzümüz olsun."

2013 için de bunun üzerine başka ne söylenebilir ki?

Hepinize sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun