Bilişim 14 HAZİRAN 2011 / 17:57

BTK'da istifa şoku!

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan üç başkan yardımcısı istifa etti. İstifa eden BTK Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Ertuğrul Karaçuha, Doç. Dr. Mustafa Alkan ve Ahmet Hicabi Erdinç oldu. BTK'dan konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte, istifaların sebebinin BTK Teşkilat Yönetmeliği'ndeki yeni daire başkanlıklarının oluşturulması olduğu iddia ediliyor.

Güncelleme: Kurum yöneticilerinden edindiğimiz bilgilere göre BTK yeniden yapılanma sürecine giriyor. Kurumun daha aktif çalışabilmesi için yeni bölümlerin hayata geçirilmesi planlanıyor. Bunun için de kurum tarafından ilgili başkan yardımcılarının görevlerinden ayrılması isteniyor.
ETİKETLER : BTK istifa
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun