Bilişim 10 ARALIK 2012 / 15:52

BT dünyasının kuralları İstanbul'da masaya yatırıldı

BT dünyasının kuralları İstanbul'da masaya yatırıldı

Vitel - ManageEngine iş birliğiyle gerçekleştirilen ManageEngine User Conference etkinliklerinin Türkiye ayağı, İstanbul'da düzenlendi. 

Katılımcılar etkinlikte,  ManageEngine’nin "oyunun kurallarını değiştiren profesyoneller" olarak tanımladığı ManageEngine profesyonel ekibi ile tanışabilme, şirketin çözümleriyle ilgili bilgilerini güncelleyerek konuları tartışabilme fırsatını yakaladılar. İş yaşamlarında BT ile ilgili karşılaştıkları sorunlara yönelik yepyeni çözümleri keşfederken, ayrıca BT Ile ilgili geleceği şekillendirecek teknoloji ve çözümleri içeren kazanımlara sahip oldular. Ayrıca ManageEngine ürünleri ile, VİTEL müşterileri tarafından gerçekleştirilen gerçek zamanlı örnek olaylardaki uygulamaları izleyebildiler.

Genel seminer ve teknik eğitimden oluşan iki farklı bölümden oluşan etkinlikte, seminer bölümüne farklı sektörlerden üst düzey yöneticiler katılırken, 1,5 gün süreyle paralel oturumlar şeklinde gerçekleştirilen teknik eğitim bölümüne farklı sektörlerden BT yetkilileri katılım gösterdi.

Konuyla ilgili konuşan Vitel Genel Müdürü Deniz Eşiyok, ManageEngine ile 5 yıldır birlikte çalıştıklarını belirtirken, farklı sektörlerden 200'ün üzerinde müşteriye hizmet verdiklerini söyledi. Eşiyok, Vitel'de sadece ManageEngine işini geliştirmeye odaklanan satış ve teknik uzmanlar bulunduğunu ifade ederken, ekiplerinin müşterilerin sorunlarını çözebilmek adına hizmet verdiklerinin altını çizdi.

Vitel ile çok sıkı bir işbirliği içerisinde çalıştıklarını dile getiren ManageEngine Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Sridhar Iyengar, birlikte geliştirecekleri özel kanal programları ve kampanyalar ile pazar payını arttırmayı hedeflediklerini belirtti.