Bilişim 13 AĞUSTOS 2014 / 15:53

B&O üç yeni ürünüyle kullanıcıyla buluşuyor

B&O PLAY H6 kulak üstü kulaklıklar; grafit kırmızısı, kestane rengi ve koyu mavi olmak üzere üç yeni çeşidiyle piyasaya sürüldü.
B&O PLAY Müdür Yardımcısı Henrik Taudorf Lorensen yeni ürünlerle ilgili “Günümüz kulaklıkları, müzik dinleme ve telefon görüşmelerinde kullanılan ürünler olmanın yanı sıra aynı zamanda birer moda aksesuarı olarak kullanılıyor. B&O PLAY H6’nın özel serisiyle, sadece güçlü ya da yüksek performansı değil; stilin ve kullanılan materyalin önemini de vurguluyoruz” şeklinde konuştu.

Aşınma ve kopmaya karşı deri malzemesiyle kaplı B&O PLAY H6 seste herhangi bir kesilme ya da yoğun bassız canlı müzik performansına gibi özeliklere de sahip. Müzik paylaşımı gerçekleştiren mekanizma ve tercihe uygun kulaklık kablosunu soldan sağa değiştirme olanağı yaratan B&O PLAY H6, ayrıca cihazı direkt kablodan denetlemeyi sağlayan inline kumanda ve mikrofona da sahip olmakta. Endüstri tasarımcısı Jakob Wagner tarafından tasarlanan kulaklık ayrıca 230 gram ağırlığında.

Müşteriler B&O PLAY H6’ya Bang & Olufsen Nişantaşı mağazasından 450 eurodan başlayan fiyatlarla ulaşabilirler.

 

 
ETİKETLER : B&O
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun