Bilişim 27 MART 2012 / 11:31

Bircom İLTEK Günleri’ne sponsor oldu

İletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom, Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen İLTEK Günleri’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu.27-28-29 Mart 2012 tarihlerinde YTÜ Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek etkinlikte açacağı stantta öğrencilerle bir araya gelecek Bircom, bunu yanı sıra etkinliğin son günü Bircom Ürün Geliştirme ve Müşteri Deneyimi Direktörü Can İlkhan'ın katılımıyla, ‘Yakınsama Teknolojileri’ başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu ise aynı gün ‘Başarının Altın Anahtarları’ başlıklı CEO Forum’da konuşmacı olarak söz alacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun