Bilişim 05 EYLÜL 2012 / 14:46

Bilkom Mac bilgisayarlara okula dönüş hediyesi ekledi

Apple’ın Türkiye Distribütörü Bilkom, “Okula Dönüş Kampanyası” ile Mac bilgisayar alan öğrenci ve öğretmenlere 199 dolar değerindeki Adobe Web & Design Premium paketini hediye edecek. Kampanya kapsamında Bilkom güvencesi ile satılan MacBook Air, MacBook Pro ve iMac bilgisayarlar, Bilkom’un okul hayatında en büyük ihtiyaçlardan biri olarak tanıttığı 199 USD değerindeki Adobe Web & Design Premium paketini içeren öğrenci - öğretmen sürümüyle birlikte gelecek. Kampanya Eylül ayı boyunca, tüm Türkiye çapında kampanyaya katılan Apple satış noktaları ve teknomarketlerde geçerli olacak.

Adobe Web & Design Premium sayesinde teknolojiye, tasarıma ve yaratıcılığa meraklı herkes kendi internet projesini veya kişisel web sayfasını oluşturabiliyor, sunumlar ve fotoğraflar yeniden düzenlenebiliyor, video içerik üretilebiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun