Bilişim 23 MART 2012 / 18:34

Bilişimciler Türkiye'nin en büyük gazetelerinde, siz neredesiniz?

İnterpromedya'nın yeni projesi sayesinde ürün, hizmet ve çözümlerinizi Türkiye'nin en etkili günlük gazetelerinde duyurabilir ve BTnet.com.tr içeriğinin bir parçası olabilirsiniz. 2 milyondan fazla kişiye ulaşmak şimdi düşündüğünüzden çok daha kolay.Biz, İnterpro olarak 20 yıl boyunca Türkiye’de bilişim sektörüne destek olma yolunda önemli bir misyon üstlendik.

Çünkü biz de tıpkı sizler gibi, Türkiye’deki şirketlerin sürdürülebilir rekabet ortamında mücadele edebilmesi ve öne geçmesi için teknolojiyi kullanmaları gerektiğine inanıyoruz. Gerek yayınlarımızla, gerek araştırma ve etkinliklerimizle bugüne kadar bu konudaki farkındalığı artırmak için büyük çaba gösterdik.

Ancak biliyoruz ki üzerimize düşen daha çok iş var. Türkiye bilişim sektöründeki irili ufaklı çoğu şirket, büyük endüstrilerle buluşmakta ve kendilerini anlatmakta zorlanıyor.

Küçük endüstrilere yönelik olarak üretilen çözümler, geniş KOBİ ağına erişmekte sıkıntı yaşıyor.

Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu çözümleri ortaya koyan bilişim şirketlerinin çoğunun ölçeği ve pazarlama bütçesi, ulusal basının talep ettiği reklam ve tanıtım maliyetlerini karşılamaya yetmiyor.

İşte bu nedenle, bilişim sektörü ve Türkiye endüstrisi adına önemli bir projeye imza attık.

Bilişim sektöründeki şirketlerin ürün, hizmet ve yazılımlarına yer verdiğimiz, sundukları çözümleri ve başarı hikayelerini kamuoyuyla paylaştığımız "Bilişim Dünyası" özel sayfalarını, Türkiye'nin önde gelen günlük gazetelerinde yayınlamaya başladık.

Çünkü biz Türkiye'nin kalkınmasında bilişimin çok önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyoruz.

Türkiye'deki diğer endüstrileri bilişim sektöründeki şirketlerin sunduğu bu çözümlerden haberdar etmeyi, bilgi teknolojileri kullanımını teşvik etmeyi ve bu yolla Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

"Bilişim Dünyası" sayfalarımızın ilki 20 Mart 2012 Salı günü Zaman gazetesinde, ikincisi 21 Mart 2012 Çarşamba günü Hürriyet gazetesinde, üçüncüsü 22 Mart 2012 Perşembe günü Habertürk gazetesinde okurlarıyla buluştu.

Aşağıdaki görsellere tıklayarak Hürriyet, Zaman ve Habertürk gazetelerinde yayınlanan sayfaların büyük hallerini görebilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.Bu kadarla da kalmadık. Okurlarımızı gazete sayfaları üzerindeki karekodlar ve mesajlarla BTnet.com.tr'ye yönlendirdik ve gazetede yer alan içeriklerin ayrıntsına  BTnet.com.tr'deki özel kategorimizde yer verdik.

Sizler de bu projenin bir parçası olmak, ürün ve hizmetlerinizi 2 milyonun üzerinde kişiye duyurmak ve BTnet.com.tr içeriğinin bir parçası olmak istiyorsanız, (0212) 212 31 22'den Selda Aydemir ile iletişime geçebilir veya e-posta gönderebilirsiniz..

Bundan böyle her ay Bilişim Dünyası sayfalarında görüşmek üzere.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun