Bilişim 24 NİSAN 2012 / 17:09

Bilişim Zirvesi 'Sonraki Adım' temasıyla 11-13 Eylül'de Haliç Kongre Merkezi'nde

Teknolojinin değiştireceği 10 yıl sonraki iş ve yaşam şekillerine hazırlanmak için yarından itibaren atılması gereken adımları göstermek üzere kurgulanan ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi '12, "Sonraki Adım" temasıyla uzak geleceği yakına dönüştürecek.İnterpromedya'nın bu yıl 12.'sini düzenlediği "ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '12", 11 – 13 Eylül 2012 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek. "Sonraki Adım" temasını taşıyan ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '12, dört ana konuya odaklanacak. Bu konular büyük veri, mobil, bulut bilişim ve sosyal medya olarak sıralanıyor. Zirve'de ayrıca akıllı yaşam, finans-bankacılık, e/m ticaret, e/m sağlık, dijital oyun alanlarında da bir sonraki adımı gösteren panel ve konferanslar gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl 4 bini aşkın ziyaretçi ağırlayan ve Türkiye’nin yanı sıra Avrasya çapında etkili bir iş platformu teşkil eden ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '12, bu yılki iddialı içeriği ile ufukları açmayı ve yeni iş birliklerini tetiklemeyi hedefliyor. Zirve'de oturumların yanı sıra buluşturma-eşleştirme toplantıları, çözüm gösterileri ve ICT Summit Eurasia Awards'12 Ödül Töreni de yer alacak.

Taşdemir: "Bir etkinlik değil, canlı bir yaşam alanı yaratıyoruz."

Zirve'yi düzenleyen kuruluş İnterpromedya'nın Genel Müdürü Güldane Taşdemir, birbiri ardına gelen buluşların geleceği nasıl değiştireceğini görüp bir sonraki adımları için hazırlıklı olmak isteyen farklı sektörlerden iş ve teknoloji profesyonellerini Zirve'ye davet etti. "Bu yıl, bir ayağımız yere basarken diğerini ne yöne ve nasıl atacağımız kararına destek olacak bir bilgilenme ve iletişim ortamı planladık" diyen Taşdemir, ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi '12 ile yeniliklerin konuşulacağı, trendlerin belirleneceği, öğrenilecek ve eğlenilecek bir platform yarattıklarına işaret ederek, Zirve'nin bir etkinlik olmaktan öte canlı bir yaşam alanı olduğunu belirtti.

Taşdemir, "Günlük yaşamımızda, bilişim teknolojilerinde ve ülkemizin gelişen rekabetçi sektörlerinde önümüzdeki 10 yılda önemli değişim yaşanacağı kesin. Bu değişimin öngörüleri ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi '12'de tartışılacak. Zirve'de dinleyiciler, üç gün boyunca iş ve bilişim dünyası gündemini, dünyayı değiştiren yaklaşımlar ile küresel fikir ve iş liderlerinden dinleme fırsatı bulacak. Uluslararası bir iş geliştirme platformu sunacak Zirve, farklı ülkelerden, farklı sektörlerden katılımcıları kapsayan bir şemsiye oluşturacak ve üç gün boyunca bilgilendirici toplantıların yanı sıra canlı çözüm gösterileriyle desteklenecek. Başarı öyküleriyle desteklenmiş, örnek kullanıcı projelerine yer veren insan odaklı bir etkinlik olacak Zirve; ülkeler, sektörler, kurumlar ve kişiler arası iş birliklerini tetikleyecek bir zemin sunacak. Zirve'de uzmanlık, iş ve projelerin buluştuğu profesyonel buluşturma ve eşleştirme hizmetleri bulunabilecek" dedi.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgiler için http://www.bilisimzirvesi.com.tr/12/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun