Bilişim 22 KASIM 2016 / 11:52

Bilişim Zirvesi ’16 başladı

Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliği Bilişim Zirvesi ’16, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde başladı.  Etkinliğin açılışına Başbakan Binali Yıldırım, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan katıldı.  
‘’Dijital Evrim ile Endüstri 4.0 - Kaçış Yok!‘’ teması ile 16 farklı konu başlığında yerli ve yabancı katılımcılar zirve kapsamında bir araya gelecek. Bilişim Zirvesi’16’da “Dijital Evrim’in Organizasyonu” kitabının yazarı Sriram Narayan, Robert Bosch Engineering and Business Solutions Başkan Yardımcısı & İşletme Birimi Başkanı Gaur Dattatreya ve BSH Bosch & Siemens’in Global Dijital Dönüşüm Başkanı Mario Pieper sunumları ile ilk gün katılımcılarla buluşacak.
ETİKETLER : Bilişim Zirvesi '16
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun