Bilişim 14 EYLÜL 2013 / 11:14

Bilişim teknolojisindeki yenilikler İstanbul'da konuşulacak

Mobilite, Bulut Bilişim, Veritabanı ve Analitik, Öngörüye Dayalı Teknolojiler ve Büyük Veri alanlarındaki yenilikler iş ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinin buluşacağı SAP Forum’da tartışılacak.

Teknoloji ve inovasyon paneli

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 20 Eylül Cuma günü gerçekleşecek SAP Forum, Teknoloji ve inovasyonun bir araya geldiği geniş kapsamlı bir gündeme sahip. Konu ve global konuşmacılarıyla yeniliklere ışık tutacak. Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ve Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği (AMPD) Başkanı Mehmet Nane, SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ile birlikte açılış oturumlarında teknoloji ve inovasyon konulu panelde yer alacaklar.

SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Gerhard Oswald ile SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Bernd Leukert’in katılacağı zirvede, Mobilite, Bulut Bilişim, Veritabanı ve Analitik, Öngörüye Dayalı Teknolojiler ve Büyük Verideki Yenilikler tartışılacak.

Katılımcılar stand alanında Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünce) Odaları ,SAP Store (Mağaza), HANA demo alanı gibi tanışma fırsatı standlarda yenilikçi teknolojileri yakından inceleyebilme fırsatı bulacak.

 
ETİKETLER : sap SAP FORUM 2013
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun