Bilişim 21 NİSAN 2011 / 18:44

Bilişim Muhabirleri Derneği yeni yönetimini seçti

21 Nisan 2011'de İstanbul'da gerçekleştirilen Bilişim Muhabirleri Derneği (BMD) Genel Kurulu'nda derneğin yeni yönetimi belirlendi.

Yeni yönetimin belirlendiği genel kurul toplantısında, Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı'na halen bu görevi yürüten BThaber Genel Yayın Yönetmeni Fatih Sarı getirildi. Derneğin başkan yardımcısı olan Fortune Türkiye’den Kerem Özdemir yeni yönetimde de bu görevini devam ettirecek. Yeni Şafak gazetesinden Melih Bayram Dede yeni yönetimde üye sıfatı ile görev alırken, CHIP dergisinden Cenk Tarhan da Genel Sekreter olarak çalışmalara katılacak. Ayrıca Shiftdelete.net'ten Hakkı Alkan Sayman, Bilgi Çağı'ndan Melih Çelik Veznedar ve BTnet.com.tr’den Levent Daşkıran ise üye sıfatı ile yönetim kuruluna girdi.

Toplantı kapsamında BMD bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ele alındı. Bu projeleri üstlenecek sorumlular seçildi.

Dernek yeni dönemde düzenli buluşmalar ve etkinliklerin yanı sıra üyelerine yönelik eğitim faaliyetlerini de gerçekleştirmeyi planlıyor.