Bilişim 12 NİSAN 2012 / 11:29

"Bilgi ve Doküman Yönetimi" BThaber Platform'da enine boyuna konuşulacak

Platformda "Bilgi ve Doküman Yönetimi" konuşulacak

Veriden bilgiye giden süreçteki kurumsal hafızanın ilk basamağını oluşturan "Bilgi ve doküman yönetimi" kavramı, "BThaber Platform: Bilgi ve Doküman Yönetimi" etkinliğinde ele alınacak. Bilişim alanındaki yöneticilerin ve uzmanların katılacağı etkinlik, 25 Nisan 2012 Çarşamba günü, İstanbul Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirilecek. Şirketler, sahip olduğu teknolojinin yanı sıra iş süreçlerinin sorunsuz şekilde yönetilebilmesi için ihtiyaç duyduğu bilgilere mekan ve zaman gözetmeksizin ulaşmak istiyorlar.

Şirket dokümanlarının belirli bir standart içerisinde yönetilmesini isteyen kurumlar, bilginin güvenliğinden doküman oluşturmaya, arşivlemeden dokümanlara erişimin kolaylaşmasına kadar iş süreçlerini hızlandırmayı ve verimini artırmayı hedefliyorlar.

İşte tüm bu konular, 25 Nisan 2012'de, İstanbul Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirilecek olan "BThaber Platform: Bilgi ve Doküman Yönetimi" etkinliğinde anlatılacak.

Bilişim alanında uzman birçok şirket yöneticisinin yer alacağı etkinlikte bilgi yönetiminde evrensel bir standart olan PDF, kayıtlı e-postanın kurumsal uygulamaları ve ERP ile entegre satın alma otomasyonu ele alınacak.

Doküman ve içerik yönetim sistemlerinin kurumlara olan yararlarının da üzerinde durulacağı etkinlikte bilginin güvenliği, bulut bilişim kavramı, kurumsal içerik yönetiminde ideal yaklaşımlar, içeriğin iş uygulamalarıyla entegrasyonu ve son zamanlarda kurumsal firmaların gündeminde sıkça yer alan sosyal medya yönetimi gibi konularda yönlendirici açıklamalar yapılacak.

Platformun etkinlik sponsorluğunu Canon üstleniyor. Adobe, Aksis/IBM, Arşivist&Dizayn/Oracle, Biznet, Dijital Yazılım/Saperion, Paperwork, Navigator platform sponsorları arasında yer alıyor. Ayrıca tanıtım alanlarında Ceyoniq Teknoloji, Iron Mountain, Kets Bilgisayar ve Reisswolf Arşiv Yönetimi çözümleriyle tanışmak mümkün.

BThaber Platform etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi almak ve kaydınızı yaptırmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun