Bilişim 26 AĞUSTOS 2014 / 09:56

Bankalara yönelik kart stok takibi

SmartSoft tarafından geliştirilen Stoknow Kart Stok Takip Sistemi, bankaların kart stoklarını; kasa nezdinde, tek noktadan takip etmelerine olanak tanıyor.

Stoknow, Bankaların kart stoklarını takip ederken karşılaştıkları zorlukları ortadan kaldırmak amacını taşıyor.

Takip sistemi, kart stoklarını tek noktadan takip ederek stok bilgisini kart basım ofislerine ve banka şubelerine doğru şekilde aktarıyor; güncel- geçmişe ait raporlama yapıyor, kart adedi azaldığında uyarı veriyor ve anlık karar üretip kart siparişi verebiliyor.

Stoknow, şubelerde teslim bekleyen kart stoklarını görebiliyor,takibini sağlayabiliyor, transfer halindeki kolilerin teslim ve zayi bilgisini verilebiliyor.

Web tabanlı yapısı ile bankaların kullandıkları tüm kart paketlerine uyum sağlayabilecek parametrik bir sistem niteliği gösteren Stoknow, ürün, marka, kart tipi gibi kart niteliklerine ilave, nokta bazında stok sorgulama yapabiliyor.

Stoknow Stok Yönetim Sistemi ile ilgili bazı bilgiler;

• Genel Müdürlük, toplu ve anında basım noktaları için 3 farklı web uygulaması ile çalışır,

• Ürünler sisteme kart adı, markası (visa, mastercard vb.), kart tipi (credit, debit, prepaid vb.) ve kart logosu ile tanımlanabilir,

• Stok bilgisine dair geçmişe ait raporlar alınabilir,

• Kullanıcı dostu web ekranları ile çalışır,

• Onay mekanizmasına sahip ve stokların düşmesi halinde uyarı mekanizmasını devreye alır.

 
ETİKETLER : smartsoft Stoknow
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun