Bilişim 15 EYLÜL 2011 / 08:49

Bakmayın böyle göründüğüne, iPhone 4'ü bağlayınca SATCOM ajanına dönüşüyor

iPhone 4'ü bağlayınca SATCOM ajanına dönüşüyor

İçinizdeki MacGyver’ı ortaya çıkartmak istiyorsanız, oturduğu yerden uydu yeri tespit eden akıllı telefon destekli Scout Observer’s Toolkit tam size göre. Cihazı iPhone 4’e bağladığınızda, Scout Observer bir tayf analizcisine, elektrik sayacına, direnç ölçere, düşük gürültülü sinyal çeviriciye (LNB) dönüşüyor. Sözün özü, bu cihaz size diğer mobil sinyaller de dahil olmak üzere uydu sinyallerini konumlama ve tanımlama imkanı veriyor, bunların gücünü ölçme fırsatı sunuyor ve GPS konumunu saptamayı sağlıyor.

2 kilo ağırlığındaki cihaz, üzerine bağlı iPhone 4 ile birlikte 72,5 kiloluk standart SATCOM terminalin yerini alabiliyor. Şirket yılın son çeyreğine yönelik teslimatlar için şimdiden siparişleri topluyor. Hedefi ise, yakın gelecekte bu cihazın diğer telefonlara uygun versiyonlarını da meraklılarına sunmak.

Sağolasın Engadget...
YORUMLAR
A. KAragöz 02 OCAK 2012 / 14:26 0 0
nasıl temin edilir bu şey!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun