Bilişim 22 ARALIK 2014 / 14:53

Avea Women in Compliance Awards'ta finalde

Avea, 2015 yılı ‘Regülasyon ve Uyum Alanında Çalışan Kadın Ödülleri’ kapsamında ‘Yılın Regülasyon ve Uyum Takımı’ kategorisinde finale kaldı. Türkiye’den tek finalist olan Avea, Google ve Intel gibi dünya devleriyle yarışacak. Avea Kurumsal İletişim Direktörü Eren İnançer Luş kurumlardaki kadın çalışanların başarısını öne çıkararak ödüllendiren uluslararası bir organizasyonda, dünyanın dev şirketleriyle birlikte finale kalmaktan gurur duyduklarını belirtti. Luş sözlerine şöyle devam etti:

“Finale kalan Regülasyon Grubumuz kadın yönetici ve çalışanların ağırlıkta olduğu son derece dinamik, proaktif ve başarılı bir takım. Ekip mobil iletişim sektöründe sadece şirketimizin değil, ülkemiz mobil iletişim sektörünün sürdürülebilirliğine katkı sağlamanın yanı sıra tüketici faydasına yönelik olarak da pek çok önemli işe imza attı. Bu noktada farklı disiplinlerden gelen, hedefleri doğrultusunda birlikte yenilikçi ve cesur adımlar atmaktan çekinmeyen Regülasyon ekibimizin başarılarının uluslararası değerlendirmelerde de öne çıkmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Mart ayında düzenlenecek final gecesinde bu güzel ödülü Türkiye’ye getirmeyi umuyoruz.”

İlki 2014 yılında gerçekleştirilen Regülasyon ve Uyum Alanında Çalışan Kadın Ödülleri, kurumlarda regülasyon ve uyum alanında çalışan kadın profesyonellerin başarılarını ön plana çıkarmayı ve ödüllendirmeyi amaçlıyor. 13 ayrı kategoride bireylerin, takımların veya kurumların katılımına açık olan organizasyonda ödül alacak isimler, farklı alanlarda uzmanlaşmış endüstri profesyonellerinden oluşan uluslararası bir jüri tarafından belirleniyor.

Ödüller 19 Mart 2015’te Londra’da düzenlenecek özel gecede sahipleriyle buluşacak. Detaylı bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun