Bilişim 12 TEMMUZ 2012 / 10:20

Autodesk yapı tasarımı ve inşaat sektörü bulutla geliştirecek

Autodesk, yeni bulut hizmeti Autodesk BIM 360 ile yapı ve inşaat altyapısı projelerine her yerden erişim olanağı sunuyor. 

Yeni hizmet, kullanıcılarına bulutun sahip olduğu büyük bilişim gücünden yararlanma olanağı sağlıyor. Bunun yanı sıra tasarım hazırlama, fikirleri görselleştirme, simülasyon yapma ve çalışmaları paylaşma yöntemlerinde değişimlerine yaratılmasına olanak sağlayan hizmet, kullanıcıların daha verimli çalışmalar yapmalarına imkan tanıyor. Hizmetin model koordinasyonunu ve akıllı nesne verisi değişimini destekleyen, çeşitli disiplinlerin işbirliğini sağlayan yeni bulut tabanlı hizmetleri, yapı ve inşaat altyapısı verilerinin yönetiminde önemli bir dönüşüm sağlıyor.

Konuyla ilgili konuşan Autodesk Bilgi Modelleme Ürünleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Amar Hanspal, bulut bağlantılı iş akışlarının tüm dünyadaki müşterilerine kendi kurumlarındaki meslekdaşları, iş ortakları, müşteriler ve hissedarlar ile daha iyi bir şekilde çalışma olanağı sunduğunu ifade etti.

Autodesk BIM 360 hakkında detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : autodesk Autodesk BIM 360
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun