Bilişim 12 EKİM 2016 / 17:18

Asseco SEE, Çağrı Merkezi Fuarında yeni çözümlerini tanıtacak

9-20 Ekim 2016 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen 12. Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’na katılacak olan Asseco SEE, çağrı merkezi sektörüne yeni nesil teknolojiler ve müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler sağlamaya devam ediyor.

Asseco SEE, bu yıl 12.’si düzenlenen Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı’nda, yeni nesil çözüm ve hizmetlerini müşterilerinin deneyimine sunuyor. 

Çağrı, sosyal medya, e-posta, web-chat, SMS gibi iletişim kanalları üzerinden müşteri ile 7/24 iletişim sağlayan teknolojileri hizmete sunan Asseco SEE, geleneksel çağrı merkezi çözümlerinden farklılaşıyor. Müşterilerinin stratejik ortağı olarak çalışan, müşteri ilişkileri yönetiminde tüm iletişim kanallarını entegre bir şekilde kullanan ve müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler oluşturan Asseco SEE, çağrı merkezi sosyal medya ve whatsapp entegrasyonu ile müşteri sosyal medya aktivitelerini izleme olanağı sağlıyor. Sunulan hizmetlerin tüm süreçlerinin raporlanabilmesine imkân tanıyan Asseco SEE, müşteri sadakatinin güçlenmesini sağlarken, olumsuz yorumlar karşısında olası krizlerin önüne geçerek müşterilerine katma değer sağlıyor.

Kendi geliştirdikleri çözümlerin yanı sıra, müşteri deneyimi yönetimi, otomatik dış arama modülü IVN, özelleştirilebilen agent desktop uygulaması ve pazarın lider firmalarının çözümlerini müşterilerinin kullanımına sunduklarını belirten Asseco SEE Satış Müdürü Mutlu Akar, “Kullanıcılarla iletişimin kurulduğu ilk noktalardan biri olan çağrı merkezleri, kurumların imajlarını doğrudan etkileyen ve belirleyici olan bir konuma sahip. Değişen talepleri anlamak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve ölçümlemek, bildirilen şikâyetlere çözüm sağlamak gibi önemli fonksiyonları olan çağrı merkezleri, günümüz dünyasında firmaların vazgeçilmezleri arasında. Asseco SEE olarak, öncelikle müşterilerimizin beklentilerini analiz edip, ihtiyaçlarını belirliyoruz. Çağrı merkezi altyapısının kurulumundan, danışmanlığa kadar müşterilerimizin iş süreçlerindeki verimini yükseltecek çözümler ve hizmetler sağlıyoruz.” dedi.

Yeni nesil iletişim merkezlerinde iş akışları desteğiyle entegre CRM, iş süreçleri, tahsilatlar, kampanyalar ve doğrudan satış modülleri, müşteri ihtiyaçlarına uygun özelleştirilebilir fonksiyonlar, kullanıcılara önemli avantajlar sunuyor. Asseco SEE, Web RTC konusunda uzman, sertifikalı personeli ve Genesys’in bölgedeki en önemli iş ortağı olarak, yenilikçi omnichannel çözümlerini hem şirket içinden hem de buluttan müşterilerine sunuyor. Çağrı merkezi sektörünün dinamiklerini kökünden değiştiren çözümleriyle tümleşik iletişimin tüm avantajlarını müşterilerine artı değer olarak yansıtan firma, geniş yelpazesi ile çağrı merkezi yönetimini farklı bir boyuta taşıyor.

ETİKETLER : asseco
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun