Bilişim 21 ARALIK 2011 / 16:32

Artım Bilişim, Intermec ile dağıtım anlaşması imzaladı

Bilişim teknolojileri altyapı çözümleri dağıtıcısı Artım Bilişim, dayanıklı mobil işletme çözümleri sağlayıcısı Intermec ile dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre, Artım Bilişim Intermec’in Türkiye tedarik zinciri çözümlerinin yetkili dağıtıcısı olacak.2003 yılında kurulan ve 2011 yılında Index Grup’a katılan Artım Bilişim, bu anlaşma sayesinde Türkiye pazarındaki en güçlü barkod ve RFID okuyucuları ile etiket ve mobil çözümler sunan dağıtıcı haline gelmeyi hedefliyor.

Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer, “İş ortaklarımız, Artım Bilişim’in başarısı kanıtlanmış tecrübesi ve pazardaki güçlü konumundan faydalanmaya devam ederken, bizler de Intermec’in Türkiye’deki gücünü artırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Intermec Doğu Avrupa ve Akdeniz Ülke Müdürü Erdwin van Turenhout’un da şu ifadelerde bulundu: “Artım Bilişim gibi güvenilir ve iyi organize olmuş satış ağına sahip bir kurum ile ortaklık kuran Intermec, Türkiye’deki faaliyetlerini büyütme konusundaki ciddiyetini ortaya koyuyor. Artım Bilişim’i, son kullanıcı taleplerini karşılayacak nitelikte ve Intermec’in pazar potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı ideal bir ortak olarak görüyoruz.”