Bilişim 21 ARALIK 2011 / 16:32

Artım Bilişim, Intermec ile dağıtım anlaşması imzaladı

Bilişim teknolojileri altyapı çözümleri dağıtıcısı Artım Bilişim, dayanıklı mobil işletme çözümleri sağlayıcısı Intermec ile dağıtım anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre, Artım Bilişim Intermec’in Türkiye tedarik zinciri çözümlerinin yetkili dağıtıcısı olacak.2003 yılında kurulan ve 2011 yılında Index Grup’a katılan Artım Bilişim, bu anlaşma sayesinde Türkiye pazarındaki en güçlü barkod ve RFID okuyucuları ile etiket ve mobil çözümler sunan dağıtıcı haline gelmeyi hedefliyor.

Artım Bilişim Genel Müdürü Suat Sümer, “İş ortaklarımız, Artım Bilişim’in başarısı kanıtlanmış tecrübesi ve pazardaki güçlü konumundan faydalanmaya devam ederken, bizler de Intermec’in Türkiye’deki gücünü artırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Intermec Doğu Avrupa ve Akdeniz Ülke Müdürü Erdwin van Turenhout’un da şu ifadelerde bulundu: “Artım Bilişim gibi güvenilir ve iyi organize olmuş satış ağına sahip bir kurum ile ortaklık kuran Intermec, Türkiye’deki faaliyetlerini büyütme konusundaki ciddiyetini ortaya koyuyor. Artım Bilişim’i, son kullanıcı taleplerini karşılayacak nitelikte ve Intermec’in pazar potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı ideal bir ortak olarak görüyoruz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun