Bilişim 17 ARALIK 2012 / 12:12

ARI Çekirdek projesi inovatif fikirleri desteklemeye devam ediyor, başvurularınızı bekliyor

ARI Çekirdek projesi inovatif fikirlerinizi bekliyor

Türkiye’de girişimciliği desteklemek ve geliştirmek amacıyla İTÜ ve ARI Teknokent işbirliği ile yürütülen ARI Çekirdek Projesi, inovatif fikirlerini gerçekleştirmek ve kendi işini kurmak isteyen genç girişimci adaylarına hiçbir kar amacı gütmeden destek ve finansman sağlamaya devam ediyor. Ulusal kalkınmanın, girişimciliğin gelişmesine bağlı olduğuna inanan ARI Çekirdek, genç girişimci adaylarına gerekli olan tüm desteği tamamen karşılıksız olarak sunuyor.

Geçtiğimiz dönemde başarılı bir şekilde yürütülen proje sonucunda girişimciler kendilerine sunulan destek ekosisteminin yanı sıra toplamda 185 bin TL tutarında finansman ve 1 yıl süreyle ücretsiz olarak kullanabilecekleri kuluçka ofis imkanına kavuştular.

Yeni dönemde destek devam ediyor

ARI Çekirdek, yeni dönemde de hayallerini gerçekleştirmek isteyen genç girişimci adaylarına desteğini sürdürüyor. Tamamen sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirilen projenin yeni dönemine katılım için yapmanız gereken ARI Teknokent'in web sitesine tıklamak veya aşağıdaki irtibat numaralarından iletişim kurmak:
ARI Teknokent Proje Geliştirme Planlama A.Ş.


İTÜ Ayazağa Kampüsü, Koru Yolu
ARI 3 Binası No:B204
34469 Maslak, İstanbul

Tel: +90 212 285 03 13 (3 hat)
Faks: +90 212 285 25 94
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun