Bilişim 07 MART 2011 / 17:41

Arena TP-Link'in yeni distribütörü oldu

Arena Bilgisayar, TP-Link ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında Arena, ADSL modemden erişiöm noktasına, kablosuz ürünlerden ağ anahtarlarına kadar TP-Link’in tüm ürünlerinin Türkiye’de dağıtımını sağlayacak.

Arena Bilgisayar, 100’den fazla ülkede küçük ve orta boy işletmelere ağ ürünleri sağlayan TP-Link ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu anlaşma, TP-Link ürünlerinin Arena’nın yaygın dağıtım ağı üzerinden tüm Türkiye’de 8 binin üzerinde Arena bayisi ve teknomarketler üzerinden tüketicilere ulaşmasını sağlayacak.ADSL modem, erişim noktası, yönlendirici, ağ anahtarı, IP kamera ve kablosuz ürünler sunan TP-Link, özellikle küçük ve orta boy işletmelere yönelik sunduğu çözümlerle dikkat çekiyor.Arena Ürün Müdürü Hüseyin TAŞLIÇUKUR bu yeni distribütörlük anlaşması ile ilgili olarak “TP-Link sunduğu yenilikçi ürünlerle sektörün dinamik markalarından biri. Yaptığımız bu işbirliği sayesinde satış kanalımıza alternatif ürünler sunarken, markanın Türkiye’deki yaygınlığını yüzde 30 artırmayı hedefliyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun