Bilişim 22 MART 2013 / 10:08

Arena Bilgisayar ve EMC iş ortaklarıyla bir araya geldi

Arena Bilgisayar ve EMC, düzenledikleri Patronlar Toplantısı'yla iş ortaklarıyla bir araya gelme fırsatının yanı sıra 2013 yılı hedef ve stratejilerini masaya yatırdılar. 15 Mart tarihinde düzenlenen toplantı, Arena Bilgisayar Genel Müdürü Tarık Tüzünsü’nün ve EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez’in açılış konuşmasıyla başladı. Toplantı daha sonra  EMC Türkiye Kanal Satış Müdürü Erkut Göktan’ın sunumuyla devam etti. EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“2012 yılı EMC için çok güçlü bir yıl oldu. 2013 yılı için EMC çözümleriyle fark yaratmaya devam edeceğiz. Bu yıl içerisinde daha da büyümeyi hedefliyoruz ve bu doğrultuda, kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.”

Arena Bilgisayar Genel Müdürü Tarık Tüzünsü konuşmasında, dünya ve Türkiye pazarları ve cirosal paylar ile ilgili bilgiler aktarırken; EMC ile yaptıkları güç birliğine değindi. Tüzünsü, EMC tarafındaki insan gücüne ve sahip oldukları bilgi birikimine yatırım yaptıklarını da ayrıca ekledi.

EMC Türkiye Kanal Satış Müdürü Erkut Göktan, sunumunda EMC’nin kanal programlarına yaptığı yatırımı vurguladı ve şöyle devam etti:
“Türkiye’de iki ofise sahip olmamıza rağmen (İstanbul ve Ankara) coğrafi anlamda büyük bir yaygınlık elde ettik ve bu sayede Türkiye’nin her şehrinde varız. İş ortaklarımızın güçlü ve rekabetçi yapıda faaliyet göstermesi bizim için çok önemli. 2013 yılında da en büyük hedefimiz, kanal programlarına yaptığımız yatırımlara devam etmek ve iş ortaklarımız ile beraber büyümek.”

Arena ve EMC Türkiye yöneticilerinin konuşmaları ardından yapılan sohbet sırasında katılımcılar, 2013 hedefleriyle ilgili detaylı bilgi edinme fırsatı elde ettiler.
ETİKETLER : arena emc
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun