Bilişim 21 KASIM 2012 / 12:01

AOC iş çevrelerini hedefleyen iki yeni monitörü piyasaya sürdü

AOC iki yeni monitörü piyasaya sürdü

AOC, profesyonel kullanımı hedefleyen iki adet 60ID modelini pazara sundu. Yeni ürünler e2460Phu ve m2460Phu olarak isimlendiriliyor. Yeni modeller Pivot fonksiyonu sayesinde saniyeler içinde 90 derece manzara modundan portre moduna geçebiliyor. Böylece dikey fotoğrafları düzenlerken veya uzun belgeler üzerinde çalışırken daha fazla kullanışlılık sağlıyor.

Monitörler ayrıca 360 derece döndürülebiliyor ve yükseklik ayarı sayesinde kullanıcıya uygun yüksekliğe getirilebiliyor.

Modellerden m2460Phu daha geniş görüntüleme açıları sunan üst düzey gelişmiş MVA paneline sahip. İkna edici renk üretimi ve derinliğinin yanı sıra, 8 milisaniyelik hızlı tepki süresiyle de keskin ve canlı görüntüler sunuyor.

e2460Phu ise ultra kısa tepki süresiyle dikkat çekiyor. Full HD çözünürlük ve 2 milisaniyelik tepki süresiyle, e2460Phu hızlı hareket eden görüntüleri bile rahatça ekrana taşıyor.

Bekleme modundayken enerji tüketimi yarım watt'ın altına inen modeller enerji tasarrufu sağlayan başka özelliklerle de donatılmış durumda. Örneğin i-Care yazılımı, ortam ışığını ölçerek LED arka aydınlatmanın yoğunluğunu otomatik olarak ayarlıyor. Bu yazılım, daha rahat bir izleme sağladığı gibi aynı zamanda enerjiden de tasarruf ediyor.

Modellerden m2460Phu 340 dolare2460Phu 313 dolar tavsiye edilen perakende fiyatlar üzerinden satışa sunuldu.
ETİKETLER : m2460Phu
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun