Bilişim 24 EKİM 2011 / 08:35

Ankesörlü telefonlarla konuşmak bedava

Van’da yaşanan 7.2 şiddetindeki depremin ardından iletişim konusunda destek veren bir diğer şirket de Türk Telekom oldu. Şirket 24 Ekim’de sabit ve ankesörlü telefonlardan kartsız görüşme yapılabileceğini açıkladı.Türk Telekom, Van’da meydana gelen deprem felaketinin ardından bölgede yaşayanlara destek olabilmek amacıyla Van ve Van’a bağlı tüm ilçe ve köylerde yaşayanlara ücretsiz iletişim imkanı sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, sabit ve ankesörlü telefonlardan ücretsiz iletişim sağlanabilecek. Açıklama sadece 24 Ekim’i kapsasa da, böylesine büyük bir depremin uzun sürecek etkilerinin göz önünde bulundurulacağını tahmin ediyoruz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun