Bilişim 07 MART 2011 / 17:34

Ankesörlü telefonlarda bedava görüşme süresi artık 3 dakika

Türk Telekom, geçerli olduğu 3 ay süresinde yaklaşık 17.5 milyon adet aramayı bedava yaptıran “Ankesörlü telefonlardan şehir içi 1 dakika bedava” kampanyasının gördüğü büyük ilgi üzerine bu kez de “Ankesörlerden Şehiriçi 3 Dakika Bedava Kampanyası”nı başlattı. Haziran sonuna kadar devam edecek olan yeni kampanya ile ankesörlü telefonlardan kartla yapılacak aramalarda ilk 3 dakikası bedava olacak.

Türk Telekom'dan gelen bilgiye göre “Ankesörlü Telefonlardan Şehir içi 1 dakika bedava” kampanyası ile başlangıç tarihi olan 6 Aralık 2010’dan Şubat 2011 sonuna kadar toplam 17 milyon 500 bin adet arama gerçekleştirildi. Şirket, kampanyayı 2011 Haziran ayı sonuna kadar, bu kez 3 dakika bedava uygulaması ile yenileme kararı aldı.Türk Telekom, ankesörlü telefonlardan şehir içi 1 dakika bedava kampanyasını ilk olarak Türkiye genelinde ilköğretim okullarında başlatmıştı. Kampanya süresince ilköğretim okullarında bulunan 7 bin civarındaki ankesörlü telefonun trafiği yaklaşık 12 kat arttı. Uygulamanın gördüğü büyük ilgi üzerine kampanya, yurt genelindeki tüm ankesörlü telefonları kapsayacak şekilde yagınlaştırıldı.Aslında Türk Telekom cep telefonlarının iyice yaygınlaştığı bir çağda bu ankesörlü telefonları Çin'de olduğu gibi Wi-Fi servis noktalarına çevirse sizce de çok daha iyi olmaz mı?

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun