Bilişim 17 ARALIK 2013 / 14:28

Ankara'da sinerji buluşması

Tesan İletişim’in Network Sistemleri departmanı; 7 Aralık Cumartesi günü Ankara’da Kızılcahamam’da düzenlediği “Sinerji – Ankara ’13” etkinliğinde bayi ve iş ortaklarıyla bir araya geldi. Ankara ve civar illerden TESAN İletişim bayileri, sistem entegratörleri, son kullanıcılar ve kamu kurumlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğe 90 firmadan yaklaşık 150 bilişim profesyoneli katıldı. Katılımcılar ürünleri inceledi, yetkililerden detaylı bilgiler aldı.

Dünyaca ünlü bilişim çözümleri markalarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, TESAN İletişim’in tescilli markası Ttec ve distribütörlüğünü yürüttüğü Billion, Dell, SonicWall, ZTE, Jabra, NetSafe, QNAP, EnGenius ve Lilin markaları; yaptıkları sunumlarda, geleceğe yönelik öngörülerini, 2014 projeksiyonlarını, Ar-Ge çalışmaları ile çeşitli çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştı. Katılımcılar ayrıca etkinlik alanındaki marka stantlarını ziyaret ederek yeni ürünleri inceleme ve yetkililerden detaylı bilgi alma imkanına sahip oldular.

Etkinlikte yer alan markalar ve çözümleri;

• Qnap veri depolama ürünleri
• Dell Sonicwall veri güvenliği çözümleri
• ZTE kurumsal ağ çözümleri
• Engenius kablosuz ağ çözümleri
• Billion kablosuz router çözümleri
• Jabra çağrı merkezi ve ofis kulaklığı çözümleri
• Lilin Güvenlik Kamera Çözümleri
• Ttec Güvenlik Kamera Çözümleri
• Ttec IP Telefon Çözümleri
• Ttec Switch Çözümleri

“Tüm paydaşlarımızla birlikte 2014’te gelişmemiz artarak sürecek”

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Tesan İletişim Genel Müdürü Rüştü Arseven; Tesan İletişim’in iş yapma anlayışı ve ilkelerini aktarırken, Türkiye bilişim sektörüne verdiği katma değerli desteği de vurguladı. Arseven Tesan olarak 1983 yılından bu yana, değişimleri takip ederek, değişen ihtiyaçları karşılamada öncü olma hedefiyle, ürün, satış ve satış sonrası hizmetlerde farklı müşteri deneyimleri sunarak hizmet vermekteyiz. Şeffaflık ve etik değerler çerçevesinde tüm paydaşlarımızla, güven, sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde birlikte gelişmeyi hedefliyoruz” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun