Bilişim 22 KASIM 2012 / 11:54

Altın Örümcek heyecanı başladı

Altın Örümcek heyecanı başladı

DorukNet tarafından bu yıl 11.si düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Web Ödülleri için başvurular başladı. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 38 kategoride en iyi web siteleri ödüllendirilecek. 11. Altın Örümcek Web Ödülleri için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 14 Kasım – 14 Aralık 2012 tarihleri arasında www.altinorumcek.com web sitesinden gerçekleştirebilecek. Yarışmayla ilgili bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı web sitesinde tüm verilere kolaylıkla erişilebiliyor.

14 Kasım Çarşamba günü adaylık başvurusu ile başlayan Altın Örümcek Web Ödülleri’nde süreç, Haziran ayında 38 kategoride en iyi web sitelerine ödüllerin verilmesi ile son bulacak.

Başvuru süresinin bitiminden sonra bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final elemelerinde üç aşamalı olarak eleyecekler. Final değerlendirmeleri sonucunda jürinin oyları ile belirlenmiş olan ödül sahipleri ödül gecesinde açıklanacak.

13-29 Mart arası Halk Oylaması

Organizasyonda bu yıl da Halk Oylaması ile internet kullanıcılarının da katılımının teşvik edildiği, beğenilerini duyurabilecekleri bir platform yer alıyor. Halk oylamasına katılmak isteyen internet kullanıcıları 13 - 29 Mart 2013 tarihleri arasında organizasyonun resmi web sitesini ziyaret ederek oylama hakkında detaylı bilgiye ulaşabilecekler.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nin sponsorları arasında Btnet.com.tr de yer alıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun