Bilişim 10 MAYIS 2011 / 15:52

Alcatel-Lucent müşterilerine eğitimi internetten verecek

Alcatel-Lucent, geliştirdiği ürün ve çözüm odaklı güncel eğitimlere hızlı erişim sağlayan eğitim portalını müşterilerinin kullanımına açtı.

Alcatel-Lucent University tarafından geliştirilen “Product and Solution Course Navigator”, yeni ürün ve çözümlere yönelik güncel bilgiler arayan servis sağlayıcılar için özel olarak tasarlandı. Pratik arama özelliği ile Course Navigator, uygulamalar, optik, kablolu, kablosuz ve IP çözümleri gibi haberleşme teknolojileri konularında Alcatel-Lucent Üniversitesi tarafından düzenlenen eğitimlere uzaktan erişimi mümkün kılıyor.

Alcatel-Lucent Üniversitesi, hem Alcatel-Lucent çalışanlarına hem de servis sağlayıcısı müşterilerine hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 40 bin müşterisinin dünya çapındaki 18 eğitim merkezinde faydalandığı, e-öğrenme ve sanal sınıf seçeneklerini de içeren Alcatel-Lucent Öğrenme Yönetim Sistemi, Course Navigator sayesinde ulaşılabilir hale geliyor.

Alcatel-Lucent Üniversitesi Grup Müdürü Aslı Sarı, müşterilerin internet üzerinden erişebilecekleri “Product&Solution Course Navigator” eğitim portalı sayesinde en son haberleşme teknolojilerinin kurs içerikleri, zaman ve fiyat bilgilerine erişerek, portal üstünden eğitimlere kayıt yaptırabileceklerini belirtti.

Portala www.alcatel-lucent.com/university adresinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : alcatel eğitim