Bilişim 05 KASIM 2015 / 12:44

Akıllı Altyapı Tanıtım Günü 2015 etkinliği gerçekleşti

ODYA Teknoloji 5 Kasım Perşembe günü, Akıllı Altyapı Tanıtım Günü 2015 etkinliği, Hilton Kozyatağı Convention Center’da Telekom, Finans ve Genel Sektörden temsilcileri bir araya getirdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını ODYA Teknoloji Kurucu Genel Müdürü Ali Yazıcı yaptı. ODYA Teknoloji’nin vizyonu ve faaliyet alanları hakkında bilgi veren Yazıcı sözlerine şöyle devam etti; “ ODYA Teknoloji Şubat ayında 10. yılını dolduruyor. Firmamızı ilk kurduğumuz günden beri hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli işler yapmak. ODYA Teknoloji’nin vizyonu müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek.”

Gün boyu süren etkinlikte ODYA Teknoloji “İş ve Çözüm Geliştirme Müdürü Ramazan Karadavut, SolarWinds ürünleri ile End-to-End App Stack çözümleri hakkında detaylı bilgiler sundu.  Gayelerinin Business IT ve BT Servisi vermek olduğunu belirten Karadavut, SolarWinds hakkında şunları söyledi: “ 5 yıldır SolarWinds firmasıyla çözüm geliştiriyoruz. SolarWinds firması Amerika Birleşik Devletleri’nde en hızlı büyüyen 12. teknoloji firması seçildi. Müşteri sayısı 140 ülkede 150.000 üzerine ulaştı. “

Paralel oturumlar ile gerçekleşen etkinlikte ODYA Teknoloji Uzmanları, “Depolama ve Sanallaştırma” ile “Veritabanı İzleme” çözümlerini detaylı olarak aktardı. Müşteri deneyimlerinin de paylaşıldığı etkinlikte Sağlık Bakanlığı’ndan Sağlık Bilişim Ağı Birim Yöneticisi Yasin Yorbay, Tan Bilişim Hizmetleri Sistem ve Telekomünikasyon Müdürü Cem Sofuoğlu ve Acıbadem Hastaneleri Altyapı ve Operasyon Müdürü Alp Çakar misafir konuşmacı olarak katıldı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun