Bilişim 24 EYLÜL 2012 / 12:20

AirTies'a yeni CEO geldi

AirTies'a yeni CEO geldi

Sayısal TV teknolojileri alanında 20 yıllık bilgi birikimine sahip olan Philippe Alcaras, AirTies’a CEO olarak atandı. Kablosuz ağ ve sayısal TV teknolojilerinde yurtdışındaki büyümesini sürdüren AirTies, CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak Philippe Alcaras'ı atadığını açıkladı.

Dijital medya alanında kapsamlı bir deneyime sahip olan üst düzey yönetici Alcaras’ın atanması ile AirTies dijital sayısal TV ve ev ağ alanında önde gelen oyunculardan biri olmak üzere geliştirdiği büyüme stratejisinin bir sonraki aşamasını devreye alacak. Sektörde 20 yıllık deneyime sahip olan Alcaras, Thomson, Nagra ve Philips gibi şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonunda görev aldı.

Uzun yıllar CEO’luk görevini başarıyla yürüten AirTies Kurucusu Bülent Çelebi ise yeni dönemde Yönetim Kurulu Başkanı olarak AirTies’ın yönetiminde yer almaya devam edecek.

AirTies’daki görevi öncesine Philips Home Network bölümü CEO’su olarak 1 milyar dolar büyüklüğünde bir departmanı yöneten Alcaras, daha öncesinde Nagra France’da CEO ve Thomson Digital TV STB firmasında genel müdürlük pozisyonlarını üstlenmişti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun