Bilişim 20 TEMMUZ 2016 / 11:33

Acronis Backup 12 pazara sunuldu

Acronis'in yeni yedekleme ve veri koruma çözümü Acronis Backup 12 pazara sunuldu. Acronis Backup 12, veri korumasını buluta, fiziksel ve sanal ortamlara, mobil cihazlara taşırken, aralarında Microsoft, Amazon, Android, Apple, Linux ve Vmware Vsphere'in de yer aldığı 15 ayrı platformu destekliyor.

Melez bulut veri koruması alanında çözüm sağlayıcısı Acronis yeni çözümü Acronis Backup 12'yi pazara sunduğunu duyurdu. Acronis Backup 12, kurumsal verilerin günümüzün melez bulut ortamlarının yedeklenmesine ve korunmasına imkân veriyor.


Acronis Backup 12 kurumlara sanal ortamlarının korunmasına yönelik üst-sınıfta özellikler sunmanın yanı sıra veriyi bulunduğu yerden, sistemden ve yedeklerden bağımsız olarak tam kontrol edebilme olanağı veriyor.  Bunun sonucu olarak BT yöneticileri kurumsal verilerinin nerede olduğunu, verilere kimlerin eriştiğini ve hatta buluta ne zaman depolandığını her zaman bilebiliyor. 

Veri kaybı yaşanması durumunda ise Acronis Backup 12, aralarında dosya, e-posta ve veri tabanı kurtarımı, sanal olmayan sistemlere yönelik kurtarma, aktif geri yükleme, anlık geri yükleme ve fiziksel veri gönderiminin de yer aldığı bir dizi kurtarma seçeneği sunuyor. Acronis Backup 12 ayrıca, BT yöneticilerinin veri, uygulama ve sistemleri herhangi bir platforma taşımalarına da imkân sağlıyor.
Acronis Backup 12 Microsoft altyapısına, Microsoft Exchange, Office365, SharePoint, Active Directory, Windows Server, Windows PC, Hyper-V, Azure ve pazara sunulduktan sonra Azure Stack gibi uygulamalara geniş kapsamda veri koruma desteği sunuyor. Acronis Backup 12 aynı zamanda Hyper-V ile RCT (resilient change tracking) de dâhil olmak üzere Microsoft Windows Server 2016'nın beklenen yeni sürümünü destekliyor.  
 
ETİKETLER : Acronis Acronis Backup 12
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun